İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Süleymanpaşa Belediye Meclisi toplandı

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Meclisi’nin Ekim Ayı Toplantısı 1.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Meclisi'nin Ekim Ayı Toplantısı 1. Oturumu yapıldı.


Süleymanpaşa Belediye Gençlik Merkezi Nikah Salonu'nda Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat başkanlığında gerçekleşen toplantıda 6 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.


Mecliste, gündem kapsamında partilerinden istifa ettikleri için komisyon üyelikleri düşen meclis üyeleri Rüştü Özgün'ün yerine Sezai Çetin, Ali Darıcı'nın yerine Berk Öge ve Haluk Yılmaz'ın yerine de Abdurrahim Kar seçildi.


Süleymanpaşa Belediyesi müdürlüklerinden gelen gündem dışı evrakların da görüşüldüğü Süleymanpaşa Belediye Meclisi Ekim Ayı Meclis Toplantısı'nda 6 gündem dışı evrak hakkında da karar verildi.Komisyon kararları ve önergeler değerlendirildi


Toplantıda, Süleymanpaşa Belediye Meclisinin Eylül ayında yapmış olduğu toplantıda İhtisas Komisyonlarına havale edilen evraklar da görüşüldü. İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen 4, Çevre ve Diğer İşler Komisyonundan gelen 1 komisyon kararı ve 3 önerge de görüşülerek karar verildi.


Süleymanpaşa Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısı'nın 1. Oturumu komisyon kararlarının görüşülmesi ile tamamlandı. Meclis, 2018 mali yılı ile izleyen iki yılı kapsayan İdare Bütçe Tasarısı Stratejik Plan ve Performans Programı, Mahalli İdareler Bütçe ile Muhasebe Yönetmeliğini görüşmek üzere 20 Ekim Cuma günü saat 10.00'da ikinci oturum için yeniden toplanacak.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.