Süleymanpaşa Belediye Meclisi toplandı

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Meclisi’nin Ekim Ayı Toplantısı 1.

Süleymanpaşa Belediye Meclisi toplandı

04 Ekim 2017 14:49

Oturumu yapıldı.


Süleymanpaşa Belediye Gençlik Merkezi Nikah Salonu’nda Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat başkanlığında gerçekleşen toplantıda 6 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.


Mecliste, gündem kapsamında partilerinden istifa ettikleri için komisyon üyelikleri düşen meclis üyeleri Rüştü Özgün’ün yerine Sezai Çetin, Ali Darıcı’nın yerine Berk Öge ve Haluk Yılmaz’ın yerine de Abdurrahim Kar seçildi.


Süleymanpaşa Belediyesi müdürlüklerinden gelen gündem dışı evrakların da görüşüldüğü Süleymanpaşa Belediye Meclisi Ekim Ayı Meclis Toplantısı’nda 6 gündem dışı evrak hakkında da karar verildi.Komisyon kararları ve önergeler değerlendirildi


Toplantıda, Süleymanpaşa Belediye Meclisinin Eylül ayında yapmış olduğu toplantıda İhtisas Komisyonlarına havale edilen evraklar da görüşüldü. İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen 4, Çevre ve Diğer İşler Komisyonundan gelen 1 komisyon kararı ve 3 önerge de görüşülerek karar verildi.


Süleymanpaşa Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısı’nın 1. Oturumu komisyon kararlarının görüşülmesi ile tamamlandı. Meclis, 2018 mali yılı ile izleyen iki yılı kapsayan İdare Bütçe Tasarısı Stratejik Plan ve Performans Programı, Mahalli İdareler Bütçe ile Muhasebe Yönetmeliğini görüşmek üzere 20 Ekim Cuma günü saat 10.00’da ikinci oturum için yeniden toplanacak.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

TEKİRDAĞ HAVA DURUMU
21
°
C
Az Bulutlu
 • Cumartesi
  Az Bulutlu
  21°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  20°C
 • Pazartesi
  Çok Bulutlu
  20°C
 • Salı
  Sağnak Yağışlı
  19°C
Reklamı Geç