Camiler Ve Din Görevlileri Haftası

Tokat’ın Turhal Kaymakamı Bünyamin Yıldız, "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" dolayısıyla ilçedeki din görevlileri ile bir araya geldi.Düzenlenen…

Camiler Ve Din Görevlileri Haftası

19 Ekim 2015 15:28

Tokat’ın Turhal Kaymakamı Bünyamin Yıldız, "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" dolayısıyla ilçedeki din görevlileri ile bir araya geldi.
Düzenlenen programa Kaymakam Bünyamin Yıldız’ın yanı sıra Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, İlçe Müftüsü Mehmet Akpınar, İlçe Emniyet Müdürü Yüksel Yıldırım, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa Çatal ve din görevlileri katıldı. Düzenlenen programda bir konuşma yapan Kaymakam Yıldız, “Camiler şehirlerin kalbidir. Tarihte büyük medeniyetlerin oluşumu, gelişimi ve terakkisi sizler gibi sorumluluk sahibi insanlarla olmuştur. Sizler bizim için bu ilçede en değerli konumda olan kişilersiniz. Varlıkların en şereflisi olan insanı gerçek konumuna yüceltecek ve bizim değerlerimizi onlara aktaracak olan sizlersiniz. Bu sorumlulukla çok ama çok çalışarak gelecek nesillerin ilim irfanla buluşmasını sağlamalısınız” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

TOKAT HAVA DURUMU
18
°
C
Sisli
 • Cumartesi
  Sisli
  18°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  20°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  20°C
 • Salı
  Çok Bulutlu
  22°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç