Engelli gencin Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşme hayali gerçekleşti

Tokatlı serebral palsi (SP) hastası Eser Elibol’un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşebilme hayali gerçekleşti.

Engelli gencin Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşme hayali gerçekleşti

28 Eylül 2017 11:31


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’la Tokat ziyaretlerinde görüşme imkanı sağlanan Eser Elibol, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme hayalini dile getirmişti. AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), toplantısında görüşme imkanı sağlayacağı sözünü veren Çalık’ın girişimleri sonucu Elibol’un hayali gerçek oldu. AK Parti Tokat İl Başkan Yardımcısı Melih Sağıroğlu tarafından Ankara’ya AK Parti Genel Merkezine götürülen Eser Elibol, MKYK toplantısı öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme imkanı buldu. Erdoğan’a sarılan Elibol, hayalini gerçekleştirmenin sevincini yaşadı. Elibol ayrıca Başbakan Binali Yıldırım ve bakanlarla da toplantı öncesinde görüşme imkanı buldu.


Karşıyaka Mahallesi Fatih Caddesi’nde ikamet eden Şenali ve Belgüzar çiftinin iki çocuğundan birisi olan 26 yaşındaki Eser Elibol, doğuştan serebral palsi hastalığı nedeniyle yürümekte ve konuşmakta güçlük çekiyor. Evdeki odasını Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın afişleri ile süsleyen Elibol, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olan sevgisini basın mensupları aracılığıyla paylaşmıştı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

TOKAT HAVA DURUMU
14
°
C
Çok Bulutlu
 • Pazar
  Çok Bulutlu
  14°C
 • Pazartesi
  Çok Bulutlu
  9°C
 • Salı
  Yağmurlu
  9°C
 • Çarşamba
  Kar Yağışlı
  5°C
Reklamı Geç