Başkan Koç’tan kurumlara ziyaret

Türkiye Gazi ve Şehit Aileleri Vakfı Van temsilcisi Hamiyet Erez Koç, kentteki kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Başkan Koç’tan kurumlara ziyaret

13 Ekim 2017 17:12


Vakfın projelerini anlatmak amacıyla kentteki kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret eden Türkiye Gazi ve Şehit Aileleri Vakfı Van temsilcisi Hamiyet Erez Koç, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk ile Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli’yi ziyaret ederek kendilerine tablo hediye etti. Ziyaretleri sırasında projeleri hakkında bilgi aktardıklarını belirten Başkan Koç, “Gerek şehit ve gazi ailelerimize göstermiş oldukları hassasiyetlerinden dolayı gerekse Van’a kattıkları değerlerden dolayı İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk ile Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli’ye teşekkür ediyorum” dedi.


Kamu kurum ve kuruluş ziyaretlerinin devam edeceğini dile getiren Başkan Koç, her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olacaklarını belirterek, bu kapsamda çalışmalarının aralıksız süreceğini sözlerine ekledi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

VAN HAVA DURUMU
6
°
C
Az Bulutlu
 • Perşembe
  Az Bulutlu
  6°C
 • Cuma
  Sisli
  5°C
 • Cumartesi
  Sisli
  5°C
 • Pazar
  Az Bulutlu
  5°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç