Oral: TASKİB Türkiye’ye örnek oldu

İtfaiye Haftasını kutlayan Yalova’nın Altınova Belediye ve TASKİB Başkanı Dr.

Oral: TASKİB Türkiye’ye örnek oldu

25 Eylül 2017 09:23

Metin Oral, 4 belediyenin ortaklaşa oluşturduğu itfaiye birliğinin çok zorluklarla kurulduğunu ve Türkiye’ye örnek olduğunu söyledi.


TASKİB (Tavşanlı Altınova Subaşı Kaytazdere İtfaiye Birliği) ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, hayatın birçok alanında hayati görevler üstlenen itfaiyecilerin haftasını kutladı.


İtfaiye Teşkilatının kuruluşunun 303. yıl dönümünü ve itfaiyenin belediyelere geçişinin 94. Senesini kutlayan Başkan Oral, geçen yıl yapılan araç alımlarıyla Altınova İtfaiye Teşkilatı’nın güçlendirildiğini ifade eden etti.


İtfaiyecilerin 7/24 kutsal bir görevi yerine getirdiğini dile getiren Başkan Oral, “İtfaiye teşkilatı vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak amacıyla büyük bir özveri ile çalışmakta. İtfaiyemiz, yangınların yanı sıra doğal afetlere ve kazalara daha hızlı mücadele edecek şekilde gerekli personel ve araç gereçlerle güçlendirilmekte. İtfaiye personelimiz 7 gün 24 saat canla başla hizmet vermekte. Bu duygu ve düşüncelerle tüm itfaiye teşkilatının haftasını kutlarım” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

YALOVA HAVA DURUMU
28
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Cuma
  Çok Bulutlu
  27°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  26°C
Reklamı Geç