Yalova’da alabora olan teknede kaybolan şahıs için umutlu bekleyiş sürüyor

Yalova’nın Altınova ilçesine bağlı Kaytazdere beldesinde dün akşam alabora olan teknedeki 3 kişiden 2’si kurtarılırken, kaybolan Yılmaz Balcı’nın Şahsın yakınlarınının sahildeki umutlu bekleyişi sürüyor.

Yalova’da alabora olan teknede kaybolan şahıs için umutlu bekleyiş sürüyor

25 Eylül 2017 13:01


Kaytazdere’nin Saralkent mevkiinde dün akşam saatlerinde yanına oğlu Oğuzhan Balcı (16) ile akrabaları Osman Aydın’ı (26) alarak denize açılan Yılmaz Balcı (48), sahilden yaklaşık 300 metre açıkta balık avlamaya başladı. Bu esnada hızla kötüleşmeye başlayan hava şartları sebebiyle geri dönme kararı alan Yılmaz Balcı, teknenin çapasını toplamak istedi. Ancak dipte birşeye takılan çapa bir türlü gelmedi. Bu esnada tekne alabora oldu. Oğuzhan Balcı ve Osman Aydın teknedeki bir yakıt bidonuna tutunarak suya batmaktan kurtulurken, Yılmaz Balcı ise körfezin serin sularına gömüldü.


Bağrışmaları duyan sahildeki bir lokantanın çalışanları bir tekne ile suya düşen 2 kişiyi çıkarmayı başardı. Olayın öğrenilmesi ile birlikte deniz polisi Saralkent’e gelerek arama kurtarma çalışması başlattı. Ancak şahsa bir türlü ulaşılamadı. Gece geç saatlere kadar süren arama çalışmaları durdurularak sabaha bırakıldı. Günün ilk ışıklarıyla yeniden başlayan arama çalışmaları halen devam ediyor. Kaybolan şahsın yakınlarının da sahildeki bekleyişi devam ediyor. Göz yaşlarına boğulan yakınları ümitle bekliyor.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

YALOVA HAVA DURUMU
28
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  26°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  26°C
 • Pazartesi
  Parçalı Bulutlu
  28°C
Reklamı Geç