İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Boğazlıyanlı vatandaşlardan TSK'ya manevi destek

Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesine bağlı Uzunlu Beldesi sakinleri Zeytin Dalı Harekatına desteklerini göstermek ve Türk Silahlı Kuvvetlerine manevi destek olmak için ziyarette bulundular.

Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesine bağlı Uzunlu Beldesi sakinleri Zeytin Dalı Harekatına desteklerini göstermek ve Türk Silahlı Kuvvetlerine manevi destek olmak için ziyarette bulundular.


TSK'nın Afrin'deki Zeytin Dalı Harekatı'nda yalnız olmadığını ve cephe gerisinde de milyonlarca askerin olduğunu göstermek amacıyla uzun araç konvoyları oluşturan Uzunlu Beldesi sakinleri Boğazlıyan Garnizon Komutanlığı'na giderek destek ziyaretinde bulundular. Bayraklarla süslü araçlarla uzun konvoy oluşturan Uzunlu halkı yanlarında götürdükleri kurbanı keserek Mehmetçiğe ikramda bulundular. Uzunlu Belediye Başkanı Turan Koç, "Allah ordumuzu Kuran-ı Kerim ışığında başarılı kılsın. Zafer nasip etsin" diyerek yanlarında götürdükleri Kuran-ı Kerim'i ve Türk bayrağını İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Soner Kocaeren'e takdim etti.


Ardından belde imamlarının Fetih suresi okunarak dua edildi. Belde halkı sonrasında karakolda bulunan askerlerle kucaklaştı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.