İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

İşitme cihazları ücretsiz karşılanacak

Yozgat’ta işitme merkezi iş yeri sahibi Hamdi Erciyas, Türk Silahlı Kuvvetleri Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak amacıyla şehit ve gazi yakınlarının işitme cihazı ihtiyaçlarını ücretsiz karşılayacaklarını söyledi.

Yozgat'ta işitme merkezi iş yeri sahibi Hamdi Erciyas, Türk Silahlı Kuvvetleri Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak amacıyla şehit ve gazi yakınlarının işitme cihazı ihtiyaçlarını ücretsiz karşılayacaklarını söyledi.


Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan askerlere vatandaşların desteği sürüyor. Yozgat'ta işitme merkezi işletmeciliği yapan Hamdi Erciyas, ülke genelinde Zeytin Dalı Operasyonu kapsamında vatandaşların duyarlılık gösterdiğini belirterek,"İşitme merkezi olarak iş yerimizin kapılarını şehit ve gazi yakınlarına ve tüm asker ailelerine ücretsiz işitme cihazı vererek açıyoruz. İşitme cihazı ihtiyacı olan şehit ve gazi yakınlarımıza ücretsiz hizmet vermek bizleri onurlandırır." dedi.


Zeytin Dalı Operasyonu'nda Afrin'deki askerlere başarı dileyen Erciyas, TSK'nın başarısı için dua ettiklerini de söyledi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.