Devrek belediyesi aylık meclis toplantısı gerçekleşti

Devrek Belediye Meclisi 2017 Yılı Olağan Ekim ayı toplantısını Mustafa Semerci Başkanlığında gerçekleştirdiZonguldak’ın Devrek ilçesinde Devrek Belediyesi tarafından her ay düzenli olarak yapılan Belediye Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Mustafa Semerci Başkanlığında Meclis Salonunda toplanarak gündem maddeleri görüşüldü.

Devrek belediyesi aylık meclis toplantısı gerçekleşti

06 Ekim 2017 10:31

Devrek Belediye Meclisi 2017 Yılı Olağan Ekim ayı toplantısını Mustafa Semerci Başkanlığında gerçekleştirdi


Zonguldak’ın Devrek ilçesinde Devrek Belediyesi tarafından her ay düzenli olarak yapılan Belediye Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Mustafa Semerci Başkanlığında Meclis Salonunda toplanarak gündem maddeleri görüşüldü. Saygı duruşunda bulunulmasının ardından yoklama ile başlayan toplantıda konuşan Belediye Başkanı Mustafa Semerci, ”Belediye Meclisimizin 2017 yılı Olağan Toplantısının 5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. maddesi gereğince toplanmış bulunmaktayız. 6 gündem maddesi ile toplantıyı başlatıyorum. Toplantımızın meclisimize hayırlı olmasını temenni ediyor ve gündem maddelerinin görüşülmesini başlatıyorum“ dedi.


Toplantıda Türlü İşler Komisyonu kararları, İsmet Paşa Mahallesi Bozoğlu Çıkmaz Sokak 72 ada 30 parsel numaralı taşınmazın İmar Planı değişikliği konusu, Devrek Eski Mahalle Alparslan Sokak 134 ada 5,6,7 parsellerde bulunan yolun genişletilmesi konusu, İlçede bulunan yaya geçitlerinin tespit edilmesi ve gerekli trafik düzenlemesi yapılması ile ilgili önergesi görüşüldü.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ZONGULDAK HAVA DURUMU
30
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
Reklamı Geç