MHP’li Kibar’dan Başkan Demirtaş’a tam destek

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanlığına bir çok kez aday olan ve 2014 yerel seçimlerinde MHP’den Belediye Meclis Üyesi seçilen Cemil Kibar, Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın göreve geldiği günden bu yana yaptığı hizmetleri anlatarak kendisine her türlü desteği vereceğini söyledi.

MHP’li Kibar’dan Başkan Demirtaş’a tam destek

29 Eylül 2017 12:23


MHP Gülüç Belediyesi Meclis Üyesi Cemil Kibar, siyaset anlayışının Gülüç ve Gülüç halkına hizmet anlayışı olduğunu belirterek göreve geldiği günden bu yana bunu en iyi şekilde yapan Gökhan Demirtaş’a tam destek verdiğini açıkladı. Başkan Demirtaş’ın yaptığı hizmetlerden özgü ile bahseden Kibar açıklamasında şu görüşlere yer verdi;


“Gülüç Beldesi’nde 3 yıldır inanılmaz hizmetler yapılmakta. Başta düğün salonu olmak üzere, ana yol güzergâhına mescit, çocuk parkı ve bahçeler, cenaze hizmetleri, pazar yeri yolu başta olmak üzere yıllardır açılamayan yolların açılması, bütün mahallelere parke taşı döşenmesi, sahil projesi gibi daha birçok eserin yapılması halkımızı sevindirirken, birilerini de üzüyor ve hazmedemiyorlar. 30 yıllık siyasetçi, belediye meclis üyesi ben Cemil Kibar, ailem ve dostlarımla bu yapılan hizmetlerin destekçisi oldum ve bundan sonrada olmaya devam edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Gökhan Demirtaş Belediye başkanı seçildiğinde, bana muhalefet etmem için çok baskı yapmaya çalıştılar. Buna kimsenin gücü yetmez. Allah’ın izniyle şahsım ailem ve çevrem olarak her zaman çalışkan, başarılı, hizmet ehli, kendini Gülüç Beldesi’ne adayan, eser üstüne eser yapan ve yapmaya devam edecek olan Başkanımız Gökhan Demirtaş beyin bugün olduğu gibi yarında yanında olacağım. Bu destek ve hizmetimi kimse engelleyemeyecek. Benim siyasetim Beldem ve Belde insanı içindir. Sayın Gökhan Demirtaş’ın Gülüç Beldesinde yaptığı hizmetlerini içeride ve dışarıda çekemeyenler ve hazmedemeyenler var. Ben 30 yıllık siyasetçi, Cemil Kibar olarak diyorum ki; Sayı Gökhan Demirtaş’ın bırakın Gülüç Beldesi’ni Kdz. Ereğli ilçesini idare edecek bilgi ve tecrübesi vardır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Sayın Başkanım Gökhan Demirtaş senin yolun hizmet yolu, durmak yok hizmetlere devam.”


Kibar ayrıca Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Reklamı Geç