Rektör Özer, Alaplı Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti

Rektör Özer, Alaplı Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti

19 Ekim 2016 13:56

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Alaplı Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.
Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Alaplı Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti. Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfkı Henden ile birlikte yüksekokulun derslikleri, laboratuvarları, yapılan yeni sosyal tesisler, açık ve kapalı spor salonları ve yemekhaneyi gezen Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer öğrencilerle sohbet ederek okulla ve kampüsle ilgili düşüncelerini sordu. Kampüslerinden ve sosyal etkinlik alanlarından duydukları memnuniyeti dile getiren öğrenciler Rektör Özer’e kampüslerine verdiği destekten ötürü teşekkür ederek, ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Rektör Özer: “Alaplı Meslek Yüksekokulu’na da diğer fakültelerimiz yüksekokullarımız gibi çok önem veriyoruz.”
Alaplı Meslek Yüksek Okulu’na diğer fakülte ve yüksekokullar gibi önem verdiklerini ifade eden Özer, “Alaplı Meslek Yüksekokulu’na da diğer fakültelerimiz yüksekokullarımız gibi çok önem veriyoruz. Alaplı Meslek Yüksekokulu, yüksekokullarımız içerisinde en eski ve en fazla öğrenciye sahip olanlardan bir tanesi. Yüksekokulumuzun şuanda 3300 öğrencisi var. Yeni açılan bölüm ve programlarla öğrenci sayısı her geçen gün artıyor. Bu yıl içerisinde Yüksekokulumuzun derslikleri, laboratuvarları, kütüphanesi ve çalışma salonu, öğrenci ve personel yemekhanesi yeniden düzenlenerek hizmete girdi. Yine Yüksekokulumuza geçen yıl itibariyle dev bir yatırımla açık ve kapalı spor alanları inşa ettik. Kampüsümüzün çevre düzenlemesini ve alt yapısını yeniledik. Yeni açılacak bölümlerle birlikte Alaplı Meslek Yüksekokulu daha da büyüyecek. Bu süreçte bize büyük destek veren sayın milletvekilimiz Faruk Çaturoğlu’na, Alaplı Kaymakamı Altuğ Çağlar’a, Belediye Başkanı Nuri Tekin’e, Alaplı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç’e, Alaplı Şoförler Oda Başkanı Kemal Çam’a, Alaplı MYO yönetimine ve süreçte emeği geçen ve geçecek olan ve herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

ZONGULDAK HAVA DURUMU
10
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Salı
  Parçalı Bulutlu
  10°C
 • Çarşamba
  Yağmurlu
  14°C
 • Perşembe
  Az Bulutlu
  14°C
 • Cuma
  Az Bulutlu
  16°C
Paykasa-bozdurma
Paykasa bozdurma işlemleriniz için ve paykasa kart işlemleri için en uygun paykasa fiyatları BETAKART Ön Ödemeli Kart Sistemlerinde
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.

Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
bebek isimleri
erkek isimleri, kız isimleri
anlamlarını bulabileceğiniz www.isimportal.com'dan binlerce isim seçeneğine göz atınız.
D-Smart Online Başvuru Sitesi
D-smart İnternet, Kampanya, Paketleri
Online Başvuru 0850 532 0 266
www.yeniabonelik.com