İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

MHP adayı Sarı'ya Amasyalılardan coşkulu karşılama

MHP Amasya Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı, vatandaşlara tarafından coşkuyla karşılandı.

Sarı, belediye başkanı seçilmesi halinde 4,5 yıl içerisinde 2 bin ile 2 bin 500 arasında kişiyi işe yerleştireceğini vaat etti.


Kendisini coşkuyla karşılayan vatandaşlara seslenen Mehmet Sarı, “Çoluğunuza, çocuğunuza iş bulmak istiyorum. Eğer ben bu 4,5 yıl içerisinde bu Amasya'dan 2 bin kişiyi, 2 bin 500 kişiyi işe yerleştirmezsem Mehmet Sarı sözü, bu diyara gelmem” dedi.


MHP MYK üyesi de olan Sarı, belediye başkanı seçilmesi halinde ahlaklı bir yönetim sergileyeceğini belirterek, “Benimle inşallah belediyede hizmet edecek müdürlerime de talimat vereceğim. Vatandaşın 3 kez işine bakmayanın, telefonu çalıp da bakmazsa vatandaşın işine istifasını alırım. Vatandaşın hizmetinde olacak. Adam gibi. Vatandaş gelip diyorsa ki ‘ben senin fen işleri müdürünü 3 kere aradım. 3 gündür arıyorum. Buyur telefon numarası. Telefonuma çıkmıyor' diyorsa ben onun istifasını alırım. Herkes vatandaşın emrinde. Baştan ben, sonra benle beraber çalışanlarım” diye konuştu.


Halktan destek isteyen Sarı, hayata geçirmeyi planladığı projeleri ilerleyen dönemde kamuoyuyla paylaşacağını sözlerine ekledi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.