İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

ATO Başkanı Baran'dan Ramazan Bayramı mesajı

Ramazan Bayramını yayımladığı mesajla kutlayan Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, “Bereket ikliminin yayıldığı Ramazan ayının ardından Bayram’a kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ramazan Bayramını yayımladığı mesajla kutlayan Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, “Bereket ikliminin yayıldığı Ramazan ayının ardından Bayram'a kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.


ATO Başkanı Gürsel Baran, Ramazan Bayramı için bir kutlama mesajı yayınladı. Türk milleti ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlayan Baran, birlik ve beraberliğin sembolü olan bayramların, dini ve kültürel olarak büyük anlam taşıdığını söyledi. Baran, tüm dünyanın mücadele ettiği pandemi riski altında, daha içe dönerek manevi duyguların geliştiği bir Ramazan ayının ardından gelen Bayramın herkes için sağlıklı ve güzel günlerin habercisi olmasını diledi.


Baran, “On bir ayın sultanı Ramazan ayının ardından, bayram günlerinde büyüklerimizin ellerinden öpemiyor, küçüklerimizi kucaklayamıyor olsak da Bayram günlerine erişmiş olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. İçinden geçtiğimiz bu özel dönemde Ramazan ayı, her zamankinden daha fazla kenetlenip dayanıştığımız bir ay oldu. Ramazan'ın huşusu, paylaşmanın bereketiyle gönüllerimizi sardı” diye konuştu.


Baran, mesajında şu görüşlere yer verdi:


“Bereket ikliminin yayıldığı Ramazan ayının ardından bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bayramda büyüklerimizin ellerinden öpemiyor, küçüklerimizi kucaklayamıyor olsak da bizi biz yapan değerlere daha sıkı sarılmalı, milletimizin harcını teşkil eden manevi tutkalı gönüllerimizde hissetmeliyiz. Korona virüs nedeniyle üretimin, ticaretin ve tüketimin sekteye uğradığı bu süreçte, ekonomimizin ivme kaybetmemesi, üretim ve istihdamın devamı için hepimiz sorumluluk alalım, hepimiz gücümüz yettiğince sektörlerimize katkı sağlayalım. Milletimizin her ferdiyle gönül gönüle, kalpten inanarak, oku daha ileriye atmak için bu günleri geçici bir geriye çekilme süreci olarak görelim.”

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.