" /> " />

İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Çankaya Hanımlar Lokali'nde Müzik Ziyafeti

" width="780" height="429" alt="">

ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediyesi Çankaya Hanımlar Lokali, Yaşlılar Hizmet Merkezi üyelerini ağırladı.Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal…

ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediyesi Çankaya Hanımlar Lokali, Yaşlılar Hizmet Merkezi üyelerini ağırladı.
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde 22 farklı noktada sportif, sosyal ve kültürel faaliyetlerini sürdüren Hanım Lokalleri, anlamlı buluşmalara da imza atıyor. Hoşdere Caddesi Güzelkent Sokak'ta bulunan Çankaya Hanımlar Lokali'nde gerçekleşen anlamlı buluşmada merkez üyeleri, yaşlı konuklarına unutamayacakları bir gün yaşattı. Çankaya Hanım Lokali üyeleri ile yine Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'na bağlı Yaşlılar Hizmet Merkezi üyelerinin bir araya geldiği buluşmada lokal üyelerinden oluşan Türk Sanat Müziği Korosu misafirleri için birbirinden güzel şarkılar seslendirdi. Koronun seslendirdiği şarkılara hep birlikte eşlik eden, tempo tutan yaşlılar keyifli bir gün geçirirken, lokal üyeleri de bu özel günün anısına konuklarına çeşitli hediyeler verdi.
Günün sonunda Yaşlılar Hizmet Merkezi'nden gelen sağlık görevlileri, lokal üyelerinin ve yaşlıların tansiyon ve şeker ölçümünü yaptı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.