İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Mamak'ta yaz akşamları bir başka oluyor

Mamak Belediyesi’nin ilçe sakinlerinden büyük ilgi gören Yaz Akşamı Eğlenceleri ve Yaz Sineması etkinliğinin bu seferki durağı ise Kıbrıs Köyü Yunus Emre Kültür Merkezi’nin yanı oldu.

Mamak Belediyesi'nin ilçe sakinlerinden büyük ilgi gören Yaz Akşamı Eğlenceleri ve Yaz Sineması etkinliğinin bu seferki durağı ise Kıbrıs Köyü Yunus Emre Kültür Merkezi'nin yanı oldu. 7'den 70'e tüm Mamaklıları keyifli ve eğlenceli bir yaz akşamında bir araya getiren etkinlikte vatandaşlar hem gösterilerle doyasıya eğlendi hem de ay ışığında sinema izlemenin keyfini çıkardı. Etkinliğe Mamak Belediyesi Başkan Vekili Mulla Ali Çetin, Başkan Yardımcısı Mehmet Düğmeci ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Birlikteliğin mutluluğunu yaşadık


Yaz Akşamı Eğlenceleri ve Yaz Sineması etkinliğinin sıcak yaz günlerine ayrı bir güzellik kattığını ifade eden Mamak Belediyesi Başkan Vekili Mulla Ali Çetin “Bu düzenlediğimiz etkinliklerle vatandaşlarımızı günün yorgunluğu ve stresinden uzaklaştırarak, bir yandan birlikte olmanın mutluluğunu bir yandan ise beyaz perdenin en güzel eserlerinden birini izlemenin keyfini yaşadık” dedi. Çocukların için animasyon, illüzyon ve çeşitli yarışmalar ile başlayan etkinlik, “Kurtlar Vadisi Vatan” filmi gösterimi ile devam etti. Program sonunda Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'nin instagram hesabını takip eden iki kişiye de bisiklet hediye edildi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.