İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Öğrenciler, fidanları toprakla buluşturdu.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Polatlı Fen Edebiyat fakültesinde fidan dikme töreni düzenlendi.


Programa katılan herkese teşekkür eden Hacı Bayram Veli Üniversitesi Polatlı Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmet Emre, “İnşallah kısmet olur, olmaz; görürüz, görmeyiz bilmiyoruz ama buradan üniversite çıkarmak gibi devletimizin bir çabası var. Belki burada yapacağımız ağaç dikme etkinliği burayı bağımsız bir üniversite kampüsüne dönüştürmenin o kampüsün kimliğinin bedeline dönüştürmenin de vesilesi olur. Buraya gelip bizimle en azından bir ağaç dikecek olmanızdan dolayı hepinize en içten şükranlarımı sunarım” ifadelerine yer verdi.500 fidan toprak ile buluştu


Polatlı Orman İşletme Şefliği desteğiyle dikilen 500 fidan Hacı Bayram Veli Üniversitesi Polatlı Fen Edebiyat Fakültesi'nin kampüs bahçesinde toprakla buluştu.


Programa Hacı Bayram Veli Üniversitesi Polatlı Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmet Emre, Polatlı Belediye Başkan Yardımcısı Salih Tekeli, AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, Polatlı Belediye Meclis üyeleri, akademisyenler ve öğrenciler katılım sağladı.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.