İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Konyaaltı'nda ücretsiz ‘İngilizce' eğitimi

Konyaaltı Belediyesi’nin Kent Gönüllüsü Projesi ‘İngilizce’ eğitimi ile devam ediyor.

Konyaaltı Belediyesi'nin Kent Gönüllüsü Projesi ‘İngilizce' eğitimi ile devam ediyor.


Konyaaltı Belediyesi Kent Gönüllüsü Projesi kapsamında Kanada'da yaşayan ve yılın belirli süresinde Antalya'ya gelen Samara Nori, gönüllülük esasına dayalı ‘İngilizce' eğitimi veriyor. Konyaaltı Belediyesi Sosyal Hizmet Merkezi'nde (KOSHİM) gerçekleştirilen eğitimlerde haftanın iki günü İngilizce eğitimi gerçekleştiriliyor. Hem teorik hem de pratik dersleriyle eğitime katılan vatandaşlar, ücretsiz İngilizce öğrenebilmenin mutluluğunu yaşıyor.


Konyaaltı Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi Kent Gönüllüsü Projesi'nin ilk günden itibaren yoğun bir ilgi gördüğünü söyledi. Başkan Muhittin Böcek, “Kent Gönüllüsü Projesiyle farklı meslek gruplarında halkımıza eğitimler verdik. Vatandaşlarımız birçok alanda sosyal ve kültürel konularda bilgi sahibi oldu. Projemize hem gönüllü olarak destek veren hem de katılım sağlayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.


İngilizce eğitimine katılan vatandaşlarda Başkan Muhittin Böcek'e Kent Gönüllüsü Projesine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.