İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Şampiyon okçulardan Rektör Ünal'a ziyaret

Üniversitelerarası Geleneksel Türk Okçuluğu Müsabakası’nda şampiyon olan Akdeniz Üniversitesi Antalya 1207 Türk Okçuluğu Topluluğu Kadın Okçuluk Takımı, Rektör Prof.

Üniversitelerarası Geleneksel Türk Okçuluğu Müsabakası'nda şampiyon olan Akdeniz Üniversitesi Antalya 1207 Türk Okçuluğu Topluluğu Kadın Okçuluk Takımı, Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal'ı ziyaret etti.


Türkiye Okçular Vakfı'nın bu sene üçüncüsünü düzenlediği Üniversitelerarası Geleneksel Türk Okçuluğu Müsabakası'nda Akdeniz Üniversitesi Antalya 1207 Türk Okçuluğu Topluluğu Kadın Okçuluk Takımı şampiyon oldu. 40 Üniversiteden toplamda 240 sporcunun katıldığı müsabakada Erkek Okçuluk Takımı ise Çeyrek finalde yarıştı. Yarışmanın ardından sporcuları ve Akademik Danışmanları Öğr. Gör. İsmail Varol'u makamında ağırlayan Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, sporcuları başarılarından dolayı tebrik etti. Sporcularla bir süre sohbet eden Rektör Ünal, sporculardan müsabaka ile ilgili bilgi aldı. Bundan sonraki müsabakalar için genç okçulara başarılar dileyen Ünal, öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.