İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Meteoroloji Bölge Müdürü Ceylan'dan Vali Pehlivan'a ziyaret

Meteoroloji Trabzon Bölge Müdürü Abdullah Ceylan Vali Ali Hamza Pehlivan’ı ziyaret etti.

Meteoroloji Trabzon Bölge Müdürü Abdullah Ceylan Vali Ali Hamza Pehlivan'ı ziyaret etti.


Kurum faaliyetleri ve kurumun kış mevsimine yönelik hava tahminleri hakkında Bölge Müdürü Ceylan'dan bilgiler alan Vali Pehlivan, ilimizde yürütülen ölçüm çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Vali Pehlivan ziyaretleri dolayısıyla Bölge Müdürü Ceylan ile beraberindeki heyete teşekkür ederek çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.


Ziyarette Meteoroloji Trabzon Bölge Müdür Yardımcısı Şükrü Alıcıoğlu ile Meteoroloji Bayburt İl Müdürü Ömer Erdoğan da yer aldı.


KHGB Encümen Toplantısı Vali Ali Hamza Pehlivan başkanlığında gerçekleştirildi


Bayburt Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Encümen Toplantısı Vali Ali Hamza Pehlivan başkanlığında gerçekleştirildi.


Toplantıya Encümen Üyeleri İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, İl Genel Meclis Üyesi Yaşar Bilgeoğlu, Koçbayır Köyü Muhtarı Yaşar Kurt ve Aşağı Kışlak Köyü Muhtarı Musa Tosun ile Birlik Müdürü Erkan Karakoyun katıldı.


2018 yılı yatırım ve çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda Köylerin Alt Yapısının Desteklenmesi (KÖYDES) Projesi kapsamında yıl içinde hayata geçirilen yatırımlar ile gelecek yılın yatırım önceliklerine ilişkin değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunuldu.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.