İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Bilecikspor'dan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür

Bilecikspor As Başkanı Harun Dilek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü ve personeline teşekkür ederek, "Hiçbir yardımı bizlerden ve tüm kulüplerden esirgemiyorlar.

Bilecikspor As Başkanı Harun Dilek, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü ve personeline teşekkür ederek, "Hiçbir yardımı bizlerden ve tüm kulüplerden esirgemiyorlar. Önceki il müdürleri zamanında Edebali Stadı'nda antrenman yapmamız engelleniyordu ve stadın kapıları kilitleniyordu" dedi.


Bilecikspor As Başkanı Harun Dilek, kulüp binasında yaptığı basın açıklamasında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ve Edebali Stadı ile Sentetik Saha ile ilgilenen personeline teşekkür etti. Dilek, "Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinin kullanımında hiçbir yardımı bizlerden ve tüm kulüplerden esirgemiyor. Eskiden tesislerin kullanımında büyük zorluklar çekiyorduk. Edebali Stadı'nda antrenman yapmamız engelleniyordu ve stadın kapıları kilitleniyordu. Antrenman için gerekli malzemelerin kullanımına izin verilmiyordu. Ama son yıllarda hiç böyle problemlerle karşılaşmıyoruz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü ve personeli Bilecik'te faaliyet gösteren amatör futbol takımlarına elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor. Tüm kulüplerimiz için bu bağlamda Müdürümüz Arslan Yıldız beye şube müdürlerine ve tüm personele teşekkür ediyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.