İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Bozüyük Belediyesi'nde birim müdürleri toplantıları sona erdi

Bozüyük Belediye’sinde yeni yıl ile birlikte her hafta başında 5 müdürlüğün brifing verdiği Birim Müdürleri Toplantıları sona erdi.

Bozüyük Belediye'sinde yeni yıl ile birlikte her hafta başında 5 müdürlüğün brifing verdiği Birim Müdürleri Toplantıları sona erdi.


Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'nın Başkanlığı'nda her hafta pazartesi günleri yapılan bilgilendirme toplantılarının sonuncusunda Ar-Ge Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Hukuk Müdürlüğü sunumlarını gerçekleştirdi. Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi fuaye salonunda düzenlenen toplantıya Başka Bakıcı'nın yanı sıra yardımcıları, danışmanları ve birim müdürleri katıldı.


Yapılan sunumların ardından bir değerlendirme yapan Başkan Bakıcı “Bu gün 2017 yılı faaliyet raporlarımızın son toplantısında Ar-Ge Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Hukuk Müdürlüğümüzü dinledik. 2017 yılında; Mali Hizmetler Müdürlüğümüz tarafından Belediye Bütçemizin 1/3'ü yatırımlarımıza aktarıldı. Temizlik İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde 131 adet yeni konteynır dağıtıldı, 43 adet konteynır tamir edildi ve 5611 kez konteynırlarımız dezenfekte edildi. 629 kg ambalaj atığı, 3770 kg bitkisel yağ, 57381 kg tıbbi atık toplandı ve 32 adet cami ve mescit temizliği yapıldı. Okullarımızda 1160 kg atık pil, toplamda 25000 ton evsel atık toplandı. İnsan Kaynakları Müdürlüğümüzce ise 9 ay boyunca İş-Kur Personeli çalışarak toplamda 1.726.000 tl İş-Kur desteği ile personel çalıştırdık. 58 Lise öğrencisi ve 32 üniversite öğrencisi belediyemizde staj yaptı. 85 aileye ise asker yardımında bulunduk” dedi.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.