İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kaymakam Hasan Yaman TSO'yu ziyaret etti

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Kaymakam Hasan Yaman, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yöneticilerine nezaket ziyaretinde bulundu.

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde Kaymakam Hasan Yaman, Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yöneticilerine nezaket ziyaretinde bulundu.


Geçtiğimiz günlerde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine gelen Veli Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri Kaymakam Hasan Yaman ı makamında ziyaret etmişti. Bu ziyaret sonrasında Kaymakam Hasan Yaman iade-i ziyaret ve nezaket ziyareti çerçevesinde TSO'yu ziyaret etti. Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Veli Çelik Kaymakam Hasan Yaman'a teşekkür ederken ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Görüşmeler sırasında Kaymakam Hasan Yaman'a Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne iletilen Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurasında görüşülmek üzere hazırlanan rapor sunuldu. Kaymakam Hasan Yaman aynı zamanda Organize Sanayi Bölgelerindeki firmaların elektrik fatura ödemelerinde ihtiyaç duyan işletmelere ödeme tarih ve programları ile ilgili esneklik sağlanması konusunda talepleri iletti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.