" /> " />

İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Biga Fuarı Çalışmaları Devam Ediyor

" width="780" height="429" alt="">

Çanakkale'nin Biga ilçesinde 4.Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı ile 9. Biga Ticaret ve Sanayi Festivali 26 Eylül'de yapılacak.Fuar öncesi…

Çanakkale'nin Biga ilçesinde 4.Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı ile 9. Biga Ticaret ve Sanayi Festivali 26 Eylül'de yapılacak.
Fuar öncesi açıklama yapan Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, Biga 4.Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı ile birlikte Biga 9.Ticaret ve Sanayi Festivali'nin 26-28 Eylül 2014 tarihlerinde 20 bin metrekarelik Biga kapalı fuar alanında düzenleneceğini söyledi. Başkan Doğan, “Güney Marmara'da üretilen birçok sanayi ürününün tanıtılması amacıyla, bölgenin önemli tarım, ticaret ve sanayi merkezlerinden biri olan Biga'da 2006 yılından bu yana her yıl bu fuar düzenleniyor. Bölgenin sosyo-ekonomik canlılığına katkıda bulunmak ve Biga Yarımada'sının her yönüyle tanıtımını sağlamak ve marka bilinci oluşturmak amacıyla, Biga'da bulunan 20 bin metrekarelik kapalı pazar yerinde Biga Ticaret ve Sanayi Odası önderliğinde Biga Kaymakamlığı, Biga Belediyesi, Biga Ticaret Borsası ve Biga Ziraat Odası ile birlikte düzenlenen bu fuarda ulusal ve uluslararası çapta birçok firma, kurum ve kuruluş yer alıyor. Yeni vizyonla, 2013 yılında olduğu gibi 2014 yılında da bu tanıtımın daha etkin yapılması ve katılımcı firmaların etkinlikten optimum faydayı sağlayabilmeleri için etkinliği 26-28 Eylül 2014 tarihlerinde ‘Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı' adıyla organize edeceğiz” dedi. Doğan, Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'nın Türkiye Fuar Rehberi'nde yer almasının sağlandığını ve bu sayede BİGA isminin Türkiye ve dünya çapında duyurulması yönünde büyük bir tanıtım imkânı yakalandığını ifade etti.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.