İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Denizli'de, ilkokul öğrencileri için şenlik

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) öğrenci topluluğunun düzenlediği ‘Gülümse Çocuk Şenliği’ ile 263 çocuk Gölbahçe Şenlik Alanı’nda eğlendi.

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) öğrenci topluluğunun düzenlediği ‘Gülümse Çocuk Şenliği' ile 263 çocuk Gölbahçe Şenlik Alanı'nda eğlendi.


PAÜ öğrenci topluluğunun düzenlediği şenlik için Kocabaş Ahmet Kazak İlkokulu, Honaz Gürlek İlkokulu, Kale Belenköy İlkokulu ve Çivril Yahyalı İlkokulu'ndan Pamukkale Üniversitesi'ne gelen çocuklar topluluk öğrencileri ile Merkez Yemekhanesi'nde yaptıkları kahvaltının devamında gerçekleştirilen kortej yürüyüşünün ardından Gölbahçe Şenlik Alanı'na geldi.


Şenlik alanına kurulan oyun alanlarında müzik eşliğinde eğlenen çocuklar, alanda kurulan standlardan pamuk şeker ve macun alarak, dans etti.


Öğrenci topluluğu başkanı Elif Eryılmaz, altı yıldır sürdürdükleri proje kapsamında okullardaki çocuklara maddi ve manevi destek verdiklerini söyledi.


Proje aracılığıyla sene sonu gerçekleştirilecek gala gecesi ile çocukların hayallerini çizdikleri resimleri sergilenecek.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.