İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Güzeloğlu, okul destek projesi kapsamında çocuklarla bir araya geldi

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun eşi Ayşe Güzeloğlu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından yürütülen sosyal ve ekonomik destek hizmetlerinin arttırılması kapsamında ‘Okul Destek Projesi’ etkinliğinde çocuklar ile kahvaltıda bir araya geldi.

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nun eşi Ayşe Güzeloğlu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından yürütülen sosyal ve ekonomik destek hizmetlerinin arttırılması kapsamında ‘Okul Destek Projesi' etkinliğinde çocuklar ile kahvaltıda bir araya geldi.


Programa Ayşe Güzeloğlu'nun yanı sıra; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Halit Açar ve eşi de katıldı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından yürütülen ve Diyarbakır'da yaşayan dezavantajlı çocukların sosyal ve ekonomik açıdan aile yanında desteklenmesinin amaçlandığı program çocukların katıldığı kahvaltı ile devam etti.


Çocuklar ile yakından ilgilenen Ayşe Güzeloğlu, daha sonra çocuklara hediyelerini verdi. Program çocuklar ile toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.