İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Dış Ticaret bilgilendirme semineri tamamlandı

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyet gösteren TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu'nun organize ettiği, İhracatı Geliştirme…

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyet gösteren TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu'nun organize ettiği, İhracatı Geliştirme Merkezi (İGEME) Genel Müdürü Murat Işık'ın konuşmacı olarak katıldığı "Girişimci İhracatçı Olmak ve İhracatta Yeni Fırsatlar" konulu bilgilendirme semineri Düzce TSO Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Bilgilendirme seminerine TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda genç girişimci ve üniversite öğrencisi de katıldı.
Yaklaşık iki saat süren bilgilendirme seminerinde İGEME Genel Müdürü Murat Işık, katılımcılara ihracatçı olmak ve bu konudaki uluslar arası fırsatlar hakkında detaylı bilgiler verdi.
Programın son kısmında ise TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Cemal Aksan ve yönetim kurulu üyeleri, İGEME Genel Müdürü Murat Işık'a çeşitli hediyeler verdi.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.