İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

AK PARTİ TEPEBAŞI İLÇE TEŞKİLATI`NDAN TÜRK OCAОI`NA ZİYARET

Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Avukat Vahap Ata ve Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir Türk Ocağı`nı ziyaret etti.Oda Başkanı Prof. Dr. Nedim Ünal, Ak…

Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Avukat Vahap Ata ve Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir Türk Ocağı`nı ziyaret etti.
Oda Başkanı Prof. Dr. Nedim Ünal, Ak Parti Tepebaşı İlçe Teşkilatı`nın Eskişehir`de diri ve dinamik bir görüntü sergilediğini, kendilerinin de bu çalışmaları takip ettiklerini söyledi. Ünal, gündemdeki konularla ilgili olarak, ``Türk milliyetçiliği, ırkçılığa ve etnisitiye dayanmayan, kökleri çok derin geçmişe bağlı büyük bir kültür ve yaşam biçimidir. Bu yönüyle Başbakanın sözlerine sonradan getirdiği açıklamalarla bizim düşüncelerimiz paraleldir. Ancak sürecin devam etmesi esnasında ve yeni anayasa çalışmalarında toplumumuzdaki hassasiyetlerinin göz ardı edilmemesi gerektiği düşüncesindeyiz. İktidar partisinin kılcal damarları olan teşkilatınıza, bu konudaki düşüncelerimizi iletilmek üzere dile getiriyoruz`` diye konuştu.
Ak Parti Tepebaşı İlçe Teşkilatı`nın seçim gözetmeden aynı heyecanla çalışmalarının sürdüğünü, ekip olarak Tepebaşı bölgesinde ulaşılmadık vatandaş bırakmamaya gayret ettiklerini ifade eden Vahap Ata ise, sivil toplum kuruluşlarından, kurumlardan, ya da halktan gelen istek, şikayet ve önerileri değerlendirip partinin gerekli mercilerine ilettiklerini kaydetti.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.