" /> " />

İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Eskişehir'de Kaybolan 72 Yaşındaki Avcı Aranıyor

" width="780" height="429" alt="">

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde, arkadaşlarıyla av yaptığı sırada kaybolan 72 yaşındaki vatandaş için başlatılan arama çalışmaları 2'nci gününde de…

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde, arkadaşlarıyla av yaptığı sırada kaybolan 72 yaşındaki vatandaş için başlatılan arama çalışmaları 2'nci gününde de devam ediyor.
Edinilen bilgiye göre, Abdullah Özgür (72) isimli avcı, geçtiğimiz gün arkadaşlarıyla gittiği Odunpazarı ilçesinin Aşağıılıca Mahallesi civarında av yaptığı sırada kaybolmuştu. Abdullah Özgür'e ulaşamayan arkadaşları durumu ilgililere bildirmiş ve arama çalışmaları başlamıştı. AFAD koordinasyonunda DAK, UMKE ve AKUT ekiplerinin avcıyı arama çalışmaları da halen sürüyor.
10 YILDIR HEP GİTTİĞİ YERMİŞ
Öte yandan 72 yaşındaki kayıp avcının 10 yıldan beri sürekli aynı bölgede avlandığı öğrenildi. Olaya ilişkin gün yüzüne çıkan diğer bir detay ise, Abdullah Özgür'ün arkadaşlarıyla beraber avlanmak için gezdiği sırada “benim çarpıntım başladı, az şurada dinleneyim” dediği, arkadaşlarının da Özgür'ü dinlenmesi için olduğu yere oturttukları ve yardım getirmek için yanından ayrıldıkları ortaya çıktı. Yardım getirmek için ayrılanların, yardım bulup geri döndüklerinde de kayıp avcı Özgür'ün bulunduğu yerde olmadığını gördükleri ve durumu jandarma ekiplerine haber verdikleri öğrenildi.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.