İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Han Belediyesi'nden Bir İlk

Eskişehir'in Han İlçe Belediyesi, bu ay meclis toplantısını vatandaşlarında katılımıyla ilçede bulunan Cumhuriyet Meydanı'nda vatandaşlarla iç içe…

Eskişehir'in Han İlçe Belediyesi, bu ay meclis toplantısını vatandaşlarında katılımıyla ilçede bulunan Cumhuriyet Meydanı'nda vatandaşlarla iç içe yaptı.
İlçede bulunan Cumhuriyet Meydanı Meclis Toplantısı için hazırlandı. Saat 10.00'da başlayan toplantı yaklaşık 1 saat sürdü. Toplantıya Han Belediyesi Meclis üyeleri, katip üyeler ve İlçe halkı katıldı. Toplantıda Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, göreve geldiğinden bu zamana kadar geçen 2 yılda yapılan hizmetleri ilçe halkı ve meclis üyeleri ile paylaştı. Ardından Başkan Şanlı, sorulan soruları cevapladı.
Meclis toplantısını Cumhuriyet Meydanında yaparak farkındalık oluşturmak istediklerini belirten Başkan Şanlı, “Halkımızla iç içe meclis toplantısını yaptık. Gündem maddelerinden sonra geçen 2 yılda hizmetlerimizi anlatarak halkımıza hesap verdik. Devam eden ve yapmayı düşündüğümüz projelerimizden bahsettik. Vatandaşlarımız aklına takılan sormayı istediği soruları sorarak onlara cevaplar verdik. Han Belediyesi olarak her zaman halkla iç içe olmaya devam edeceğiz. Katılan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.