İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü'nün çalışmaları

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Yapılan açıklamada,…

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Yapılan açıklamada, ekiplerin bir haftada yaptığı çalışmalar neticesinde, ‘Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak' suçu şüphelisi 2 kişinin yakalandığı ve bu şahısların üzerinden 3 gram bonzai ele geçirildiği belirtildi. Ekipler tarafından müdahale edilen olaylarda, 1 adet av tüfeği, 1 adet boş kovan ele geçirilirken, 1 adet çalıntı otomobil, 1 adet çalıntı motosiklet bulunduğu bilgisi paylaşıldı. Müdahale edilen olaylarda ayrıca çeşitli suçlardan 7 şahsa adli işlem yapıldığı belirtildi.
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar neticesinde ayrıca, bakaya-yoklama kaçağı 5 kişi ve çeşitli suçlardan aranan 8 şahıs yakalanırken, 5 adet hacizli-yakalamalı araca ve çeşitli suçlardan aranan toplam 3 araca ve toplam 22 şahsa adli ve idari işlem yapıldığı açıklandı.
Ekiplerin yapmış oldukları Genel Bilgi Tarama (GBT) sorgusunda da, son bir hafta içerisinde bin 37 şahsın ve 225 aracın incelendiği, 31 kişi hakkında çeşitli suçlarda işlem başlatıldığı da ifade edildi.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.