İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

2 TL'ye sınırsız konuş!

2 TL'ye sınırsız konuş!
2 TL'ye sınırsız konuş!

Türk Telekom'un yeni ek tarifesi Mutlu Pazar ile 2 TL ücret ile Pazar günü ve resmi tatillerde adil kullanım limiti içerisinde sınırsız konuşulabiliyor.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, Mutlu Pazar paketi, ek bir ücret ile müşterilerin pazar günleri ve resmi tatillerde sınır tanımadan şehir içi görüşme yapmasını sağlıyor. Mutlu Pazar ek paketi ile Türk Telekom müşterileri, aylık KDV ve ÖİV dahil 2 TL karşılığında pazar günleri ve resmi tatillerde sınırsızca konuşabilecek. Altı aylık lansman kampanyası kapsamında ise müşteriler, başvurularını takip eden 2 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden Mutlu Pazar ek paketinden faydalanabilecek.

Altı ay boyunca geçerli olacak Mutlu Pazar ek paketi ile Türk Telekom'un StandartHATT, ŞirketHATT, KonuşkanHATT, YazlıkHATT ve HesaplıHATT tarifelerini kullanan müşterileri, mevcut tarifelerine ek olarak ödeyecekleri aylık tüm vergiler dahil 2 TL karşılığında, adil kullanım limiti olan 3 bin dakikalık şehir içi görüşme hakkına sahip olacak. 


Mutlu Pazar ek paketi kapsamı dışında kalan özel servis aramaları ile dial-up aramalar, Mutlu Pazar kapsamındaki bedava dakikalara dahil olmayacak ve kullanılmayan dakikalar sonraki aylara devredilmeyecek. Paket dahilinde sunulan 3 bin dakika üzerindeki görüşmeler ise, müşterilerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecek.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.