İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

2010'da en iyi yatırım internet girişimcileri

2010'da en iyi yatırım internet girişimcileri
2010'da en iyi yatırım internet girişimcileri

Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan etohum, 2010 yılında yatırım yapılacak 15 yeni internet girişimcisini açıklıyor.

30 Ocak 2010 Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampusu Fazıl Say Salonu'nda düzenleyeceği hafta sonu toplantısında etohum, 2009 yılında aldığı binin üzerinde başvuru arasından destek vereceği 15 tanesini duyuruyor.

Zorlu bir seçim sürecinden sonra 150 kişiyle yüz yüze görüşmeler yaparak 40 kişilik bir ön liste hazırlayan etohum, "yatırım yapılabilecek internet girişimcisi" unvanı alacak 15 adayı, 16 ve 17 Ocak tarihlerinde tecrübeli internet girişimcilerine yapacakları sunumlar doğrultusunda seçiyor. Yatırım yapılabilecek 15 adayın açıklanacağı 30 Ocak toplantısına ayrıca, Airties Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Boyacıgiller, Sobe Kurucusu Mevlüt Dinç ve Biletix.com kurucuları Ali Abhary ve Dave Dorner da konuşmacı olarak katılıyor.


etohum'un destekleyeceği adaylar ise şubat ayında Rixos Hotels sponsorluğunda ve Antalya'daki Rixos Premium Belek'te düzenlenecek 4 günlük etohum Girişimcilik Kampı'na katılacaklar. Kampta, iş planı oluşturmaktan yatırımcılara sunum yapmaya kadar birçok bilgi girişimcilerle paylaşılacak.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.