İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

3. kez dede oldu

3. kez dede oldu
3. kez dede oldu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Esra Albayrak, İstanbul Medipol Hastanesi'nde ikinci kez anne oldu.

Başhekim Doç. Dr. Naci Karacaoğlan imzasıyla yapılan yazılı açıklamada, "Dün gece saat 23.00'te dünyaya gelen kız bebek 3 kilogram 570 gram ağırlığında ve 50 cm boyunda.

Normal doğumla dünyaya gelen bebeğin herhangi bir sağlık problemi bulunmuyor. Anne ve bebek bugün itibariyle hastanemizden taburcu edilmişlerdir" denildi.

Erdoğan'ın torun hasretine 3G yetişti

Başbakan Recep Tayip Erdoğan, yoğun programından dolayı göremediği yeni doğan torununu 3G sayesinde gördü.

Başbakan Erdoğan, İzmir programı kapsamında basına kapalı olarak gerçekleşen AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaretinin ardından Başbakanlık otobüsüyle İzmir Valiliği'ne geçti. Valilik ziyareti öncesinde Konak Meydan'ında kendisini bekleyen vatandaşlarla kucaklaşan Erdoğan, kalabalığın içindeki çocuklara oyuncak dağıttı. Vatandaşların iş isteğiyle karşılaşan Erdoğan, kendisine uzatılan notları aldı. Valilik ziyaretini de basına kapalı olarak gerçekleştiren Başbakan Erdoğan, ziyaretin ardından basın mensuplarının yeni doğan torununa ilişkin duygularını sorması üzerine, "İki erkek torundan sonra bir kız torunum oldu. Henüz kendisini göremedik, ama 3G işimize yaradı, oradan gördük. Darısı olmayanların da başına" dedi.

Torununun ismini soran gazetecilere henüz adını bilmediğini söyleyen Erdoğan, "Göbek adı Emine, onu biliyorum" şeklinde cevap verdi.

CEM ULUCAN-ELİF YILDIRIM-İZMİR

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.