İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

4N1K İlk Aşk dizisinin oyuncuları kimler? 4N1K İlk Aşk konusu ve oyuncu kadrosu

4N1K İlk Aşk dizisinin oyuncuları kimler? 4N1K İlk Aşk konusu ve oyuncu kadrosu
4N1K İlk Aşk dizisinin oyuncuları kimler? 4N1K İlk Aşk konusu ve oyuncu kadrosu

Günlerdir yayına girmesi büyük merakla beklenen 4N1K İlk Aşk dizisi ekran yolculuğuna başladı. 4N1K İlk Aşk dizisinin oyuncuları, konusu, oyuncu kadrosu diziyle ilgili en çok merak edilenler oldu. Peki, 4N1K İlk Aşk dizisinin oyuncuları kimlerden oluşuyor? 4N1K İlk Aşk konusu ne ve oyuncu kadrosunda kimler var? 4N1K İlk Aşk oyuncuları ve konusuyla ilgili diğer tüm detaylar haberimizde…

Günlerdir ne zaman başlayacağı büyük merakla beklenen 4N1K İlk Aşk dizisi start aldı. İlk bölümünün yayına girmesiyle 4N1K İlk Aşk oyuncuları dizi severler tarafından araştırılmaya başlandı. 4N1K İlk Aşk oyuncu kadrosuyla ilgili ilk dikkat çeken detay oyuncularının ağırlıklı olarak genç isimlerden oluşması oldu. Yönetmen koltuğunda Murat Onbul'un oturduğu dizinin senaryosunu Ferhat Ergün kaleme alıyor. Dizinibaşrollerinde Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar gibi isimler yer alıyor. Oldukça konuşulan 4N1K İlk Aşk konusu her zorluğu birbirine tutunarak aşmaya çalışan 5 gencin öyküsünden oluşuyor. 4N1K İlk Aşk oyuncu kadrosunda yer alan diğer oyuncuları ve konusu ile ilgili diğer detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

4N1K OYUNCULARI

Yaprak Ayvaz (GÖZDE MUTLUER)

4N1K İlk Aşk başrol oyuncularından Gözde Mutluer, Yaprak karakterine hayat veriyor. Yaprak etrafındaki kızlara pek benzemiyor. Topuklu ayakkabıyla yıldızı barışmayanlardan, converse'lerim olmadan asla kafasında. Annesi, yani onun deyimiyle ''anakraliçesi'' Oya'nın, babası Taner'in bu hayattaki ağır imtihanı... Okulda da rahat durmuyor. Kınama ve uzaklaştırma koleksiyonu var. Ali'nin yıllardır aşık olduğu ama açılamadığı kız. Etek, eyeliner ve pembe renk gibi ömründen ömür götüren bir yığın sözcüğe bugünlerde bir yenisini ekledi; sırık, yani Barış.

Gözde Mutluer Kimdir?

1991 yılında doğdu. Marmara Üniversitesi'ne Sinema TV bölümünde okudu. 2008 yılından bu yana pek çok önemli markanın reklamlarında oynadı. Dizi çalışmalarına 2009 yılında Show TV'de yayınlanan Melekler Korusun'la başladı. Tövbeler Tövbesi, Lale Devri, Bebek İşi, Not Defteri, Aşkın Kanunu, Bana Baba Dedi, Asla Vazgeçmem ve Kördüğüm dizileriyle televizyondaki çalışmalarına devam etti. Beyaz perdede ise Mert Baykal'ın yönetmenliğini yaptığı Kardeşim Benim filmiyle ilk kez sinema seyircisiyle buluştu. 2017 yılında 4N1K'nın Yaprak'ı olarak izleyici karşısına çıktı. Yaprak karakteriyle seyircinin büyük ilgisini toplayan oyuncu, 4N1K'nın ikinci filmi ve dizisinde de başrolünü üstlendi. Gözde Mutluer aynı zamanda kadın portreleri ve manzaralar üzerine yaptığı illüstrasyonlarla resim çalışmaları da yapıyor. 

Ali Tekelioğlu (ATAKAN HOŞGÖREN)

4N1K İlk Aşk dizisinin bir diğer başrol oyuncusu Atakan Hoşgören diizide Ali karakteriyle yer alıyor. Ali, Yaprak'ı, her durumda, şartlar ne olursa olsun, koruyan kollayan gamzeli kahraman. Çocukluktan beri hislerini Yaprak'a ne anlatabilmiş ne de Yaprak anlayabilmiş. Okulun basket takımının yıldız oyuncusu ve kaptanı. Barış burda da Ali'nin tadını fena kaçırıyor. Babası Tekin'le yıldızları asla barışmamış. Aralarında derin bir baba ve oğul çatışması var. Devasa bir gizemin ortasında yaşıyor yıllardır ve henüz bunun farkında değil. Okuduğun okulun rehber hocası, her belada kapısını çaldığı Ela Hoca, onun gerçek annesi ve Ali henüz bunu bilmiyor.

Atakan Hoşgören Kimdir?

1999 yılında İstanbul'da doğan Atakan Hoşgören, Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümüne devam etmektedir. Oyuncuk hayatına 7 yıl önce başlayan oyuncu Yıldızlar Şahidim adındaki dizide de kısa bir süre rol almıştır. Tiyatro deneyimini bulunan Atakan Hoşgören aynı zamanda 5 yıl kadar Beşiktaş altyapısında basketbol oynamıştır. Hobileri arasında Kitap, Sinema, Tiyatro, Basketbol, Müzik, Kısa Film ve Spor, Klasik Araba tutkusu bulunmaktadır.

4N1K İLK AŞK OYUNCU KADROSU 

4N1K oyuncu kadrosunda; Bülent Alkış, Zeynep Özder, Emir Benderlioğlu, Beyti Engin, Aybanu Aykut, Hakan Haksun, Firuzan Aydın, Tuğçe Kıltaç ve Meral Asıltürk gibi deneyimli oyuncular da yer alıyor.

Sinan Yorulmaz (CİHAN ŞİMŞEK)

Aşk formülleri ondan sorulmakta; hayatın anlamını erkek dergilerindeki tüyolarda, ezber ettiği romantik komedilerde bulmuş. Gelgelelim sert kayaya, yani bildik aşk formüllerinin işlemediği bir kıza tosluyor, Yelda'ya. Hoşlandığı Yelda'nın, okulun ömür törpüsü Müdür'ün kızı olduğunu bilmiyor henüz. Anne ve babası yıllar önce boşanmış. Annesi Melike onun her şeyi… Bekar annesine, bir başka bekar, okulun Müdür'ü gönlünü kaptırmış. Onlar çocuklarından, çocukları onlardan saklar durur aşklarını, çarşı pazar karışmasın diye...

Cihan Şimşek Kimdir?

06 Ağustos 1992 Almanya doğumlu. İlk oyunculuk deneyimi 2009 yılında ekrana gelen ‘Bez Bebek' dizisiyle oldu. 2012 yılında Disney Channel Türkiye'de yayınlanan ‘Zil Çalınca' dizisinde ilk başrolünü oynadı. Birçok önemli markanın reklam filmlerinde de yer alan Cihan Şimşek, dizi kariyerine ‘Bir Yastıkta', ‘Beni Böyle Sev', ‘MedCezir', ‘Hanım Köylü' gibi başarılı yapımlarda oynayarak devam etti. 2017 yılının Mayıs ayında vizyona giren, Büşra Yılmaz'ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘4N1K' filminde canlandırdığı Sinan karakteriyle ilk kez sinemaseverlerle buluştu.

Gökhan Karademir (SİNA ÖZER)

Ölümüne dost, ölümüne aşık, ölümüne agresif, ölümüne arıza, ölümüne geyik… Sevgilisi Merve'yi deli gibi kıskanıyor. Gerçek anlamda ''deli'' gibi. ''Bu dünyada kıskanmak konusunda ne kadar saçmalanabilir?'' in sınırlarını Gökhan belirliyor. Sosyal medya kelebeği olmuş Merve'yi stalklarken. Merve'nin gardrobundaki, mini mini kıyafetlerin ezeli düşmanı… Fizikçi'yle ayrı bir muhabbeti, ayrı bir soğuk savaşı var.

Sina Özer Kimdir?

1995 doğumlu olan Sina Özer, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Kısa bir süre oyunculuk eğitimi alAN Özer, 2013 yazından bu yana farklı sosyal medya platformlarından belirli bir kitleye ulaŞTI. Gurbette Aşk ve 4N1K projelerinde yer aldı.

Oğuz Ünal (CEMREHAN KARAKAŞ)

Pijama - Pislik - Pizza. Bu üçlü, Oğuz'un vazgeçilmezi. En son ne zaman herhangi bir konuda ciddi olduğunu o da hatırlamıyor. Birine, şaka yollu bir pislik yapacaksa; kişi, mekan, zaman tanımıyor. Hele sınır hiç tanımıyor. Annesi Zeliş'in orantısız sevgisine maruz kalıyor, her saat her dakika. Onun da bir aşkı var elbette. Hatta rüyalarının kadını, odasının duvarlarını da süslemekte. Kate Upton, onun imkansız ve de biricik aşkı.

Cemrehan Karakaş Kimdir?

16 Haziran 1993'te doğDU. Küçük yaşlarından itibaren sanatın farklı dallarıyla ilgilendi. Bilgi Üniversitesi Kültür ve Sanat Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2011 yılında ‘Canım Babam' dizisiyle başladığı kamera önü oyunculuk hayatına o dönemin çok ses getiren dizisi ‘Umutsuz Ev Kadınları' ve sonrasında ise ‘Sen Benimsin' dizisiyle devam etti. 2017 yılı Mayıs ayında vizyona giren, Büşra Yılmaz'ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘4N1K' filminde canlandırdığı Oğuz karakteriyle ilk kez sinemaseverlerle buluştu. Cemrehan Karakaş, görsel sanatlar ve tasarım faaliyetlerini profesyonel olarak sürdürmektedir.

4N1K İLK AŞK KONUSU 

4N1K İlk Aşk dizisinin konusu 5 arkadaşın birbirlerine tutarak karşılaştıkları zorlukları aşma mücadelesini anlatıyor. İlk bölümde; Yaprak'ın yolu, en telaşlı, en zor gününde Barış'la kesişiyor ve hikaye bundan sonra başlıyor. Barış başkalarına bir masal prensi gibi gelebilir ama Yaprak oldum olası masallardan nefret etmektedir. Barış, Yaprak'ın, bir insanda tahammül edemediği şeylerin beden bulmuş hali gibidir. Yaprak, çocukluktan beri arkadaş olan beş kişilik bir gruptaki tek kızdır ve etrafındaki kızlara hiç benzememektedir. Gamzeli kahraman Ali; hayatı 3P (pizza, pijama, pislik) üzerine kurulu, dünyanın en tatlı arızası: Oğuz; “Bir insan sevgilisini en fazla ne kadar kıskanabilir?” sorusunun cevabı Gökhan; romantik formüllerin adamı Sinan, Yaprak'ın her şeyidir bu hayatta… Barış'ın gelişi, Yaprak'a aşkını yıllardır itiraf edemeyen Ali'yi de tetikleyecektir. Ölümüne dost bu beş arkadaşı; bir yandan Barış, bir yandan girdiği iddialar, bir yandan öğrendikleri sırlar ve aileleri yüzünden hayatlarının en zor günü beklemektedir.
 

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.