İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Ahu Tuğba'nın kaldığı binada yangın çıktı

Ahu Tuğba'nın kaldığı binada yangın çıktı
Ahu Tuğba'nın kaldığı binada yangın çıktı

Sinema oyuncusu Ahu Tuğba'nın ve annesinin Ulus'ta kaldığı binada küçük çapta yangın çıktı. Yangın paniğe sebep olurken, bina sakinleri sokağa döküldü.

Ahu Tuğba'nın ve annesinin Ulus'ta Adnan Saygun Caddesi üzerinde bulunan binalarında saat 00:30 sıralarında yangın çıktı. Küçük çaptaki yangın paniğe sebep oldu. Yoğun duman oluşan binanın içinde paniğe kapılan Ahu Tuğba, annesi ve bina sakinleri binayı tahliye etti. 

Yangında üst katta kalan annesini panikle dışarı çıkaran Ahu Tuğba, yaşadığı şoku uzun süre üzerinden atamadı. Beşiktaş grubuna bağlı itfaiye ekipleri tarafından 1 saatlik duman boşaltma çalışmasının ardından Ahu Tuğba, annesi ve bina sakinleri yeniden evlerine girerken, apartmanın kendisine ait olduğunu söyleyen Ahu Tuğba, "Ben alt katta kalıyordum. Duman oluşan dairede ise annem kalıyordu. Şükür anneme bir şey olmadı. İtfaiye ekiplerine yardımları dolayısıyla teşekkür ediyorum. Annem dumandan etkilenmeden ben panikle yukarı çıktım ve onu alarak aşağı indim. Şükür iyiyiz.'' dedi.


SADIK KAHRAMAN--GİRAY TANRIVERDİ-İSTANBUL

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.