İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Başkan Kılıç, Harmantepe Mahallesi'nde Yaşam Beceri Merkezi'nin açılışını yaptı

Başkan Kılıç, Harmantepe Mahallesi'nde Yaşam Beceri Merkezi'nin açılışını yaptı
Başkan Kılıç, Harmantepe Mahallesi'nde Yaşam Beceri Merkezi'nin açılışını yaptı

Harmantepe Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Yaşam Beceri Atölyesi'nin açılışını Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, çocuklarla birlikte gerçekleştirdi.

Kağıthane Belediyesi, çocukların kendilerini geliştirmek için Yaşam Beceri Atölyelerini hizmete açıyor. Bilgisayar, müzik, akıl oyunları, mutfak gibi birçok dalda sınıfların bulunduğu yaşam beceri merkezlerinde çocuklar yeteneklerini geliştirme imkanı buluyor.

Harmantepe Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Yaşam Beceri Atölyesi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Törene katılan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, yaptığı konuşmada çocukların sağlıklı gelişimine dikkat çekti. Çocuklarla birlikte açılış kurdelesini kesen Başkan Kılıç, daha sonra merkezi gezdi.
Yaşam Beceri Merkezleri ile ilgili bilgi veren Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, “Bugün Harmantepe Mahallesi'nde Yaşam Beceri Atölyemizi hizmete açıyoruz. 7 ayrı mahallemizde yaşam beceri atölyemiz var. 38 tane ayrı sınıfımız var. Her sınıfta farklı farklı konularda çocuklarımız kendilerini geliştiriyorlar. Buradaki yaşam beceri atölyemizde de bulunduğumuz sınıf robot oluşturma sınıfı. Bilgisayar, müzik, hayal dünyası sınıfı, değerlerimiz, akıl oyunları sınıfı gibi birçok alanda çocuklarımız kendilerini geliştirme imkanına sahip oluyorlar. 7 yaşından 18 yaşına kadar çocuklarımız yaşam beceri atölyelerini kullanabilmekteler"dedi.
Başkan Kılıç, "Gelirlerimizin dörtte birini bu alanlara ayırıyoruz. Hem çocuklar memnun, hem veliler çok memnun. Çocuklarımızın kendini geliştirdiğini gördükçe biz de çok mutlu oluyoruz"ifadelerini kullandı.
 

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.