İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Beko All Star oylaması sona erdi

Beko All Star oylaması sona erdi
Beko All Star oylaması sona erdi

Beko All Star 2010 oylaması sona erdi. 30.418 oyun kullanıldığı oylama sonuçlarına göre Türk oyuncular arasında Semih Erden %32.2 oy oranı ile ilk sırada yer alırken, yabancı oyuncular arasında Simas Jasaitis %28.7 oy oranıyla en fazla oylanan yıldız oyuncu oldu.

Basketbol severlerin katımlıyla gerçekleşen oylamada 30.418 oy kullanılırken, merakla beklenen sonuçlar 5 Ocak 2010 Salı günü düzenlenecek basın toplantısında kamuoyuna duyurulacak. Basketbol severlerin katılımıyla gerçekleştirilen Beko All Star oylaması sona erdi. TBF Ligler Direktörlüğü resmi web sitesi www.tbl.org.tr adresinde düzenlenen oylamada 30.418 oy kullanıldı. Oylama sonuçlarına göre Türk oyuncular arasında Semih Erden %32.2 oy oranı ile ilk sırada yer alırken, yabancı oyuncular arasında Simas Jasaitis %28.7 oy oranıyla en fazla oylanan yıldız oyuncu oldu.

Basketbol severlerin yanı sıra basın ve Beko Basketbol Ligi antrenörlerinin de seçimlerinin dikkate alındığı oylama sonuçları, 5 Ocak 2010 Salı günü Conrad Otel'de düzenlenecek basın toplantısında kamuoyuna duyurulacak.


Toplantıda Beko All Star 2010 Türk ve Yabancı Yıldızlar kadrosunun yanı sıra "3 Sayı" ve "Smaç" yarışmasına katılacak oyuncular ile Manga, Dunking Devils, Zalgiris Kaunas Dance Team ve DJ Suat Ateşdağlı'nın katılımıyla oluşturulan organizasyon programı da kamuoyuna duyurulacak.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.