İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Diyarbakır'da otel skandalı

Diyarbakır'da otel skandalı
Diyarbakır'da otel skandalı

Bursaspor ile Diyarbakırspor arasında Bursa'da oynanan ve çıkan olayların uzun süre konuşulduğu karşılaşmanın ardından Diyarbakır'da 2 hafta sonra iki takım arasında oynanacak maç öncesinde kriz şimdiden yaşanmaya başladı

REFİK FİDAN -BURSA

Konuyla ilgili İHA muhabirinin sorularını cevaplandıran Bölükbaşı, "Bu kötü birşey. Otellerin rezeverzasyonların dolu demesi yer vermemesi kötü bir olay. Diyarbakır'a biz Bursa'da iken kulüp olarak birşey yapmadık. Yanlış anlaşılmadan dolayı bir takım şeyler oldu. Bu gibi şeylerin sporda olmaması gerekir. Hoş karşılamıyoruz" diye konuştu. 

Aldıkları duyumlara göre, Diyarbakır'da da bir takım taşkınlıkların olacağını iddia eden Bölükbaşı, "Bu konuda Türkiye Futbol Federasyonu ve emniyetin duyarlı olacağını düşünüyoruz. Takip edilmesi gereken bir süreçteyiz. Spor kardeşliktir, spora bir takım şeyler karıştırılmamalı. Bu ligler devam edecek, Diyarbakır'da Bursa'ya gelecek. Bunun sonu olmayacaktır. Herkesin sağduyulu olmaması lazım" şeklinde konuştu. 


Bölükbaşı, otellerin rezervasyon yapmaması halinde günübirlik gidileceğini veya başka alternatifler bulunacağını ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.