İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Durak dışında indirmeyen şoföre, önce kendisi sonra çocukları saldırdı

Durak dışında indirmeyen şoföre, önce kendisi sonra çocukları saldırdı
Durak dışında indirmeyen şoföre, önce kendisi sonra çocukları saldırdı

Kağıthane’de durak dışında inmek isteyen yolcu, otobüs şoförü kabul etmeyince şoföre saldırdı. Bununla da yetinmeyen yolcu, son durakta indikten sonra yanına aldığı çocuklarıyla gelerek kesici aletlerle birlikte şoföre yeniden saldırdı.

Otobüs şoförlüğü yapan D.Ü.Ö., 17 Temmuz'da saat 19.30 sıralarında Kağıthane Altınay Caddesi üzerinde otobüsle seyir halindeydi. Edinilen bilgiye göre E.Ö. isimli şahıs durak dışı alanda kendisini indirmesini istedi ve otobüs şoförü D.Ü.Ö. durak dışı yolcu indirilmesinin yasak olduğunu söyleyerek kabul etmedi. Bu nedenle E.Ö. isimli şahsın, otobüs şoförüne karşı küfürler ve tehditler savurarak, şoför kabinini yumrukladığı öğrenildi.

Bununla da yetinmeyen E.Ö. son durakta indikten 15 dakika kadar sonra biri kız olan M.T.Ö., E.Ö. ve K.Ö. isimli çocuklarıyla ellerinde kesici aletler ile D.Ü.Ö. isimli şahsa saldırdı. Olay sonrası İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde konu ile ilgili şahıslar yakalandı. Şüpheliler hakkında “Kasten Yaralama”, “Hakaret” suçlarından adli işlem yapıldı.

 

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.