İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Enver Cenk Şahin'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi

Enver Cenk Şahin'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi
Enver Cenk Şahin'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi

Almanya İkinci Futbol Ligi ekiplerinden St. Pauli forması giyen Enver Cenk Şahin'in, kulübü ile olan sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

Alman temsilcisinin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Enver Cenk Şahin'in 30 Haziran 2021'e kadar geçerli sözleşmesinin feshi için anlaşma sağlandığı belirtildi. 

BARIŞ PINARI HAREKATI'NA DESTEK VERDİĞİ İÇİN KADRO DIŞI BIRAKILMIŞTI

Almanya Bundesliga 2 ekibi St. Pauli'de forma giyen Cenk Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Barış Pınarı Harekatı'na destek verdiği gerekçesi ile kadro dışı bırakılmıştı. 

ENVER CENK ŞAHİN: 'HER ZAMAN GURURLA TÜRK'ÜM DEDİM'

Enver Cenk Şahin, sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedilmesi sonrası sosyal medya hesabı üzerinden bir teşekkür mesajı yayınladı.

Enver Cenk Şahin, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bu noktaya ülkemin toprakları, takımları ve bana güvenen hocaları ile geldim. Türkiye'den ayrıldığım ilk günden bugüne kadar bir an olsun Türklüğümden gocunmadım, her zaman gururla Türk'üm dedim. Çok şükür bu gururu bu kez bana inanan, arkamda duran tüm ülkem sayesinde tekrar yaşadım. Kulüple olan sözleşmem karşılıklı olarak feshedildi. Desteğini hissettiren herkese teşekkür ederim." 

Cem Radış-İHA

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.