İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

ERA Gayrimenkul Türkiye CNR Ankara Emlak Fuarı'nda

ERA Gayrimenkul Türkiye CNR Ankara Emlak Fuarı'nda
ERA Gayrimenkul Türkiye CNR Ankara Emlak Fuarı'nda

ABD merkezli gayrimenkul danışmanlık devi ERA Gayrimenkul, Türkiye’nin önemli fuarlarında sektörü anlatacak. 7-10 Eylül tarihleri arasında CNR Emlak Ankara Fuarı’nda yerini alacak olan ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘Yeni Projelerden Ev Alma Algoritması’ konulu bir panel düzenleyecek.

ABD merkezli global gayrimenkul danışmanlık markası ERA Gayrimenkul Türkiye, katılacağı CNR Emlak Ankara Fuarı'nda, yeni projelerden ev almanın püf noktalarını anlatacak. Emlak sektörünün önde gelen firmalarının ve dev projelerin yer alacağı, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı olan CNR Emlak Ankara fuarında ulusal ve uluslararası yüzlerce firmanın ve ziyaretçinin katılımı bekleniyor.

İnşaat firmalarının, gayrimenkul danışmanlık şirketlerinin, finans kurumlarının fuara özel hazırladıkları fırsatların sunulduğu fuarda; ERA ailesine katılmanın avantajlarını, bayilik şartlarını ve verdiği hizmetleri de anlatan ERA Gayrimenkul Türkiye, 7-10 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilerini B18 numaralı stantta bekleyecek.

Ayrıca; ERA Türkiye, eğitimlerine de ara vermeden devam ettiğini kaydetti. Türkiye genelinde verdiği seminerlerle yüzlerce broker ve broker adayının MEB onaylı sertifika sahibi olmasında payı olan ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘CNR Emlak Ankara Fuarı'na katılımın yanı sıra 9 Eylül'de ERA Real Estate Türkiye Gayrimenkul Direktörü Ufuk Şevki'nin sözcülüğünde ‘Yeni Projelerden Ev Alma Algoritması' konulu panel de düzenleyecek. Katılımın ücretsiz olacak panelde Şevki, sektör profesyonellerine ve gayrimenkul yatırımı yapacak potansiyel yatırımcılara tüketicinin projeden ev alırken yaşadığı süreci anlatacak.
 

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.