İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Erdal Karacan: ‘Türk hentbolu adına büyük bir adım attık'

Erdal Karacan: ‘Türk hentbolu adına büyük bir adım attık'
Erdal Karacan: ‘Türk hentbolu adına büyük bir adım attık'

Beşiktaş Kulübü Amatör Şubeler ve Beşiktaş Üniversitesi'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, siyah-beyazlı hentbol takımının Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmasıyla Türk hentbolu adına büyük bir adım attıklarını söyledi.

Karacan, Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesine açıklamalarda bulundu. Beşiktaş Mogaz Takımı'nın Velux EHF Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmasını ve hedeflerini değerlendiren Karacan, şunları söyledi:

"Beşiktaş Mogaz Takımımız, tarihinde bir ilke imza atarak Velux EHF Şampiyonlar Ligi'nde grup aşamasına kalma başarısı gösterdi. Zaten sezon başındaki en büyük hedefimiz, Avrupa'da başarılı olmaktı. Tüm planlamamızı, transferlerimizi ve hazırlıklarımızı buna göre yapmıştık. Sağ olsun Başkanımız Fikret Orman da bize bu konuda çok destek oldu. Sonuç olarak çok başarılı olacağına inandığımız bir kadro kurduk ve meyvesini Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalarak aldık. Bu aşamada dünyanın önde gelen takımları ile mücadele edeceğimiz için taraftarımızdan ve tüm hentbolseverlerden takımımızı yalnız bırakmamasını rica ediyorum. Avrupa'da elde edilen bu başarının yanı sıra ligimizde de tüm kupaları kazanacağımızı düşünüyorum. Zaten takımımızın gücü buna müsait. Siyah-beyazlılarımız, EHF Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalarak hem kendisi için hem de Türk hentbolu için büyük bir adım atmıştır. Sponsorumuz Mogaz'a da sonsuz teşekkür ediyorum. Bu başarının devam edeceğine gönülden inanıyorum." 

İSTANBUL

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.