İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Eşe mezarlıkta, arkadaşa yolda infaz

Eşe mezarlıkta, arkadaşa yolda infaz
Eşe mezarlıkta, arkadaşa yolda infaz

Eşinin arkadaşıyla ilişkisi olduğu dedikodularını duyan bir koca dehşet saçarak eşini mezarlıkta, eşinin sevgilisi olduğu iddia edilen arkadaşını da mezarlığa getirirken yolda silahla öldürdü

Antalya'nın Ermenek Mahallesi'nde meydana gelen olayda fayans ustası olarak çalışan 1 çocuk babası 35 yaşındaki Hamdi D., 25 yaşındaki eşi Ayşegül D.'nin, arkadaşı ve komşusu olan Sadık T. ile ilişkisi olduğu dedikodularını duyunca çılgına döndü. Bu dedikodular üzerine eşi Ayşegül D. ile tartışan Hamdi D. , eşini motosikletine bindirip Karaçalı Mahallesi, Maraşlı Mezarlığı'na getirdi. Tartışma burada da devam edince, Hamdi D. eşi Ayşegül D.'yi silahla kafasından vurarak öldürdü.

Eşini öldürdükten sonra, arkadaşı Sadık T.'yi telefonla arayan Hamdi D. buluşmak istediğini söyledi. Arkadaşının telefonundan şüphelenmeyen ve berberlik yapan Sadık T., dükkanını kapatarak kendisini almaya gelen Hamdi D.'nin motosikletine bindi. Yolda Hamdi D.'nin tavırlarından şüphelenen ve belindeki silahı gören Sadık T., mezarlığa 500 metre kala kendisini motosikletten atarak kaçmaya başladı. Sadık T., iki katlı bir evden içeri girmeye çalışırken arkasından yetişen Hamdi D. tarafından silahla ensesinden vurularak öldürüldü.

"Eşimi ve arkadaşımı öldürdüm"

Birbirleriyle ilişkisi olduğu iddia edilen eşini ve arkadaşını öldüren zanlı Hamdi D., motosikletine yeniden binerek Demircikara Polis Merkezi'ne geldi ve teslim oldu. Polis merkezine gelerek, "Eşimi ve arkadaşımı öldürdüm. Teslim oluyorum" diyen Hamdi D., göz altına alındı. Olay yerine gelen polis ekipleri incelemelerde bulundu. Öte yandan ölen Ayşegül D.'nin tişörtünün üzerinde sevgiyi ve aşkı ifade eden kalp resminin bulunması dikkat çekti.

SÜLEYMAN ELÇİN - ANTALYA

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.