İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Fair-Play Kervanı Adıyaman'da

Fair-Play Kervanı Adıyaman'da
Fair-Play Kervanı Adıyaman'da

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair-Play Komisyonu Üniversitelerde fair-play felsefesinin yayılmasına yönelik düzenlediği panellerinin 33.'sünü Adıyaman Üniversitesi’nde gerçekleştirecek.

Fair-Play Üniversiteler Kervanı'nın paneline TMOK Fair-Play Komisyonu üyeleri ile birlikte Türkiye'ye Olimpiyat tarihinde maraton branşında 4. olarak en büyük başarıyı getiren İsmail Akçay katılacak.
  Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair-Play Üniversiteler Kervanı, toplamda 33. Üniversite ziyaretini Adıyaman Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'na (BESYO) gerçekleştirecek.
  10-12 Nisan tarihlerinde yapılacak Fair-Play organizasyonunda Fair-Play'in anlamı, felsefesi, nasıl ortaya çıktığı, dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen örnekleriyle anlatılacak.
  Ziyaret sırasında, Dünya Fair Play Karikatür Sergisi açılacak. Burada Fair Play Kervanının Sponsorları; Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi, Spor İstanbul ve Hacı Bekir stantları da yer alacak. Ayrıca Fair-Play'i anlatan kitap, rozet ve broşür gibi materyaller öğrencilere dağıtılacak.
  Kervanın Adıyaman programı şöyle:

  10 Nisan Pazartesi
  15.00 Adıyaman Valisi Abdullah Erin'e ziyaret
  16.00 Adıyaman Belediye Başkanı F.Hüsrev Kutlu'ya ziyaret

  12 Nisan Çarşamba
  09.00 Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü'ye ziyaret
  09.30 Dünya Fair-Play Karikatür Sergisi açılışı
  09.45 Fair-Play Paneli

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.