İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Feyenord ilk antremanını yaptı

Feyenord ilk antremanını yaptı
Feyenord ilk antremanını yaptı

Antalya'nın Alanya ilçesinde dün akşam kampa giren Hollanda'nın 1. Lig takımlarından Feyenoord, ilk antrenmanını bu sabah kaldığı otelin sahasında gerçekleştirdi.

RIZA YANIK/ANTALYA

Goldcity Turizm Kompleksi'nde bir haftalık kampa giren Kırmızı-beyazlı takım, otele ait antrenman sahasında bu sabah yaklaşık 1,5 saat süren bir çalışma yaptı. 22 futbolcunun katıldığı kondisyon ağırlıklı çalışmada teknik direktör Leo Beenhakker yer almadı.

Feyenoord Menajeri Bas Van Noortwijk, kampın ilk gününde çok uygun hava ve saha şartları ile karşılaştıklarını söyledi. Oyuncuların Alanya'da olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Noortwijk, "Sabah antrenmanı ısınma ve kondisyon ağırlıklı geçti. Öğleden sonra yapacağımız çalışma biraz daha taktiksel olacak. Yarından itibaren sabah taktik, öğleden sonra performans geliştirme çalışmaları yapacağız" dedi.


Eski bir futbolcu olduğunu ifade eden Noortwijk, "Bu nedenle Türk futbolunu tanıyorum. Menajerlik de yaptım. 1995 yılında Ulrich Van Gobbel'i Galatasaray'a ben getirdim. Bunun dışında Hollanda'da Türkiye'den birçok futbolcu oynuyor. Hollanda ve Türk takımlarının maç yapmasından dolayı buradaki takımlar hakkında çok fazla bilgim var" diye konuştu.