İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Finansbank'a 'En iyi sensin' ödülü

Finansbank'a 'En iyi sensin' ödülü
Finansbank'a 'En iyi sensin' ödülü

Finansbank, kurumsal web sitesi www.finansbank.com.tr ile Interactive Media Council tarafından düzenlenen Interactive Media Awards'da "best in class" ödülüne değer görüldü.

Yapılan açıklamaya göre Finansbank, yarışmadaki en üst düzey ödül olan "best in class" ödülünü "Bankacılık" kategorisinde almaya hak kazanan ilk Türk banka oldu.

Web site tasarımında üst standartları belirlemeyi ve tasarımcıların başarılı çalışmalarını ödüllendirmeyi amaçlayan uluslararası bir organizasyon olan Interactive Media Awards, sektörün en prestijli yarışmaları arasında gösteriliyor. Interactive Media Council tarafından 2006 yılında hayata geçirilen organizasyonda tasarım, içerik, fonksiyonellik, kullanışlılık ve kullanıcı dostu olma gibi kriterler üzerinden değerlendirme yapılıyor.

www.finansbank.com.tr modern ve yenilikçi bir tasarımla; kullanım kolaylığı, kapsamlı içerik ve uluslararası standartlara uygunluğun yanı sıra, Finansbank kampanya ve fırsatlarının ziyaretçilere daha etkili biçimde duyurulması hedeflenerek MagiClick Digital Solutions işbirliği ile geliştirildi. Site, kullanıcılarına istedikleri bilgilere kolaylıkla ulaşabilme imkanının yanı sıra animasyonlar ve çeşitli interaktif uygulamalarla daha canlı, enerjik ve keyifli bir deneyim sunuyor.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.