İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Galatasaray ile Uber, TT Arena'ya ulaşım için işbirliği yaptı

Galatasaray ile Uber, TT Arena'ya ulaşım için işbirliği yaptı
Galatasaray ile Uber, TT Arena'ya ulaşım için işbirliği yaptı

Galatasaray Kulübü, Uber ile Galatasaraylı sporseverlerin Türk Telekom Arena’ya ulaşımını sağlamak için işbirliği anlaşması yaptı.

Türk Telekom Arena'da düzenlenen basın toplantısına Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih İşbecer ve Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı katıldı. Galatasaray Kulübü ile Uber arasında gerçekleşen işbirliği kapsamında, ilk defa Uber kullanacak tüm Galatasaray taraftarları, uygulamaya kaydolurken promosyon bölümüne ‘Galatasaray' yazarak 2015-2016 futbol sezonu boyunca Türk Telekom Arena'ya ilk yolculuklarını 40 TL'ye kadar ücretsiz gerçekleştirecekler. Galatasaray, ayrıca tüm loca ve VIP koltuk sahibi yaklaşık 5 bin taraftarına Uber platformu üzerinden TT Arena'ya geliş ve gidişlerde geçerli olmak üzere her biri 70 TL'ye kadar olan 10'ar adet ücretsiz yolculuk sunuyor.

“ULAŞIM EN ÖNCELİKLİ KONUMUZ”
Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih İşbecer, toplantıda yaptığı açıklamada, “Ulaşım en öncelikli konumuz. Böyle bir destek sunmaları bizi heyecanlandırıyor. Uber teknik olarak kişilere telefonlarını açtıkları yere araçları yönlendirip son derece konforlu bir ulaşım deneyimi sunuyor. Biz Uber ile temas kurduk, dedik ki Galatasaray taraftarının stada en konforlu şekilde gidip gelmesini istiyoruz. Bize destek verdiler. Kendisine huzurunuzda teşekkür ediyorum” dedi.

“GALATASARAY TARAFTARINA YARDIMCI OLACAĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ”
Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı ise yaptığı açıklamada, “Böyle köklü bir camia ile böyle güzel bir projeye imza atmanın heyecanını yaşıyoruz. Galatasaray taraftarlarına 2015-2016 sezonu boyunca TT Arena'ya gelip gidişlerinden konforlu ve güvenli, kolay erişilebilir bir seyahat imkanı sunmak için sabırsızlanmaktayız. Ulaşım sorunlarının farkındayız. Galatasaray taraftarına bu konuda yardımcı olacağımız için çok mutluyuz” ifadelerini kullandı. 

KAAN ÜLKER
İSTANBUL

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.