İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Genç doktorun kahreden ölümü: Kedisini kurtarmaya çalışırken düşüp öldü

Genç doktorun kahreden ölümü: Kedisini kurtarmaya çalışırken düşüp öldü
Genç doktorun kahreden ölümü: Kedisini kurtarmaya çalışırken düşüp öldü

Tekirdağ’dan İstanbul’a ailesini ziyarete giden Doktor İrem Büşra Üngül, İstanbul’da kaçan kedisinin peşinden giderken, 5 kattan düşüp hayatını kaybetti.

Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesi Şalgamlı Aile Sağlığı Merkezi'nde hekim olarak görevini sürdüren İrem Büşra Üngül, İstanbul'da ziyarette gittiği ailesinde iken o sırada kaçan kedisinin peşine düştü. Kaçan kediyi balkondan almak isteyen 27 yaşındaki Doktor Üngül, 5. katın balkonundan düşerek hayatını kaybetti.

Genç doktorun ölümü sağlık camiasında büyük üzüntüye sebep oldu.

Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü de konuyla ilgili başsağlığı mesajı yayımladı. Başsağlığı mesajında, “Hayrabolu İlçesi Şalgamlı Aile Sağlığı Merkezi'nde hekim olarak görevini ifa eden Sağlık Ailemizin Değerli Üyesi ve Kıymetli Meslektaşımız İrem Büşra Üngül, 27 Kasım 2021 tarihinde İstanbul'da vefat etmiştir. 1994 yılında Tekirdağ'da doğan, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2019 yılında mezun olan meslektaşımız, bu tarihten itibaren Hayrabolu ilçemizde Toplum Sağlığı Merkezi, Saka Hüseyin Aile sağlığı Merkezi ve Şalgamlı Aile Sağlığı Merkezinde görev yaparak değerli hizmetlerde bulunmuştur. Meslektaşımızın ölüm haberi sağlık camiamızı derin üzüntüye boğmuştur. Kendisine Allah'tan rahmet; Ailesine sevenlerine ve sağlık ailemize sabırlar dileriz. Başımız sağ olsun” denildi.

Hayatını kaybeden doktor Tekirdağ'da toprağa verildi

 27 yaşındaki İrem Büşra Üngül'ün cenazesi, Güzelce Hasan Bey Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından ilçe şehir mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze törenine, Kaymakam Mehmet Sülün, Belediye Başkanı Osman İnan, Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Cengiz Kalkan, Üngül'ün ailesi, meslektaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.