İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Gökçek, belediye başkanlarıyla bir araya geldi

Gökçek, belediye başkanlarıyla bir araya geldi
Gökçek, belediye başkanlarıyla bir araya geldi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti'li 18 ilçe belediye başkanı ile bir araya geldi. Gökçek, belediye başkanları ile istişare yaparak, genel seçimlere hazır olmalarını istedi.

TAHİR SARIKAYA/ANKARA

2011 yılı Temmuz ayında yapılacak genel seçimler öncesi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti'li 18 ilçe ve belde belediye başkanları ile belediye binasında bir araya geldi. Toplantıya Çubuk, Mamak, Altındağ, Keçiören, Kazan, Şereflikoçhisar, Sincan, Elmadağ, Çamlıdere, Bala, Akyurt, Güdül, Haymana, Polatlı, Nallıhan ilçeleri ile bazı belde belediye başkanlarının yanı sıra AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan da katıldı. 3 saat süren toplantıda Gökçek, belediye başkanlarından seçimlere 18 ay kala bütün hazırlıkları tamamlamasını isteyerek, seçim stratejilerini konuştu.


Gökçek, belediye başkanlarından Ankara'nın başkent olmasından dolayı geçen seçimlere oranla daha fazla oy kazanmak amacıyla çalışmalarını ve bütün projeleri hazır bulundurmalarını istedi. Gökçek, hangi çalışmaların yapılabileceği yönünde de bilgiler aldı. Gökçek'in, belediye başkanlarına çağrıda bulunarak, "Yaptığımız hizmetleri vatandaşlarımıza çok iyi anlatmalıyız. Başbakan Erdoğan'ın dış politikada yaptığı başarılı çalışmaları Ankaralılara çok iyi anlatmalıyız" dediği öğrenildi. Gökçek, ayrıca belediye başkanlarının sorunlarını dinleyerek, yapacağı çalışmaları anlattı.

AK Parti Ankara İl Başkanı Alparslan ise, ilçe belediye başkanlarının sorunlarını AK Parti Genel Merkezi'ne ileteceklerini anlatarak, Ankara'nın seçimlere hazır olması için bütün hazırlıkların yapılmasını istedi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.