İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

Whatsapp İhbar Hattı

Hisarcıklıoğlu'ndan vekillere gönderme

Hisarcıklıoğlu'ndan vekillere gönderme
Hisarcıklıoğlu'ndan vekillere gönderme

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, AK Parti ve CHP milletvekillerinin 'havaalanı açılışına davet' polemiğine esprili gönderme yaptı.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 90. yıldönümü vergi ödül töreninde konuşan CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Zonguldak Havaalanı'nın açılışına davet edilmediğini ve bu duruma üzüldüğünü ifade ederek, "Zonguldak'ta havaalanı açıldı ve bu açılışa davet edilmediğimiz için üzgünüm. Basına faks geçilmiş. Bize bırakın davet göndermeyi faks bile gelmedi. Havaalanının programını bir türlü öğrenemedim" dedi.

Ardından kürsüye gelen AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan da havaalanının açılmasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek, "İktidar partisi milletvekili olarak biz de davet edilmedik. Ancak sorumluluk gereği programı takip ederek, orada bulundum. Benim de son anda haberim oldu" diye konuştu.

Salondaki davetlilerin her iki vekili de kuvvetlice alkışlamasının ardından konuşma yapan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ise, "Vekillerimizin konuşmalarını dinledik. Vekillerimizin havaalanı ile ilgili tartışmaları bence bilinçli oldu. Belki bazı vatandaşlarımız bile havaalanının açıldığından habersiz. Vekillerimiz havaalanını açıldığını söyledi. Bu konu belki ulusal medyada yer alırda belki durumdan habersiz olanlar Zonguldak'ta havaalanı olduğunu ve seferlerin başladığını duyar" şeklinde espri
yaptı. Hisarcıklıoğlu'nun yanıtı salondakileri güldürdü.

ONUR ALTINDAĞ - ZONGULDAK

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.